Гаряча лінія

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись на безкоштовну гарячу лінію компанії «Байєр» за телефоном 0 800 4002 19.

закрити
Елевіт Пронаталь

Спосіб життя

У Вас з’явиться дуже багато незвичних побутових справ, які буде важко переробити протягом дня. Кілька порад, як правильно оптимізувати час, щоб приділяти малюкові більше уваги.

З народженням дитини Ваш світ перевертається догори дригом.

Декілька порад, як налагодити свій побут, щоб мати змогу насолодитися дорогоцінними першими місяцями життя малюка.

1. Дотримуйтеся збалансованого раціону харчування.

Пам’ятайте, що організм мами-годувальниці забезпечує в першу чергу потреби маляти. Якщо в раціоні матері не вистачає для малюка яких-небудь мікроелементів, то компенсуватися вони будуть за рахунок ресурсів материнського організму. Навіть при великому бажанні задовольнити підвищені потреби (до 188%3) організму в вітамінах та мінералах в період лактації тільки завдяки їжі, відверто кажучи, важко. Саме тому радимо продовжувати прийом Елевіт® Пронаталь .

Спробуйте й Ви подрімати, коли спить Ваш малюк
2. Відпочивайте!

Бути мамою – нелегка праця. Не забувайте відпочивати і дбати про власне здоров’я. Намагайтеся подрімати, коли спить Ваш малюк, прибирання та прасування можуть почекати. Виділяйте час на релаксацію, їжте просту та здорову їжу, не треба витрачати багато часу на готування обіду з трьох страв. Попросіть чоловіка допомагати Вам з дитиною, це допоможе їм зблизитися.

Не забувайте про родичів та друзів, їм також буде корисно приділити увагу малюку, а Ви тим часом трохи перепочинете.

3. Не піддавайтеся депресії!

Комбінація підвищеного рівня гормонів та дефіцит сну можуть викликати підвищену дратівливість та депресію. Не дайте гормонам перемогти Вас! Порадуйте себе чимось, поки Ваш чоловік вживається в роль татка, допомагаючи доглядати малюка.

Якщо дратівливість та депресія не пройдуть за перші 2 тижні після пологів , обов’язково зверніться до свого лікаря.

4. Займайтеся спортом

Приділяйте 30 хв щодня легким фізичним вправам. Це допоможе Вам відволіктися, підніме настрій, додасть енергії та швидко поверне звичну форму.

Це можуть бути: швидка ходьба, плавання, йога, пілатес, тощо.

Почніть із помірної інтенсивності і поступово збільшуйте навантаження. Не забувайте про вправи для зміцнення м’язів малого тазу та живота

Mum pushing pram

5. Більше гуляйте на свіжому повітрі.

Сподіваємося, що Ви вже придбали коляску для малюка і зможете щодня ходити на прогулянки. Крім того, на дитячих майданчиках чи парках можна завести багато цікавих знайомств з іншими молодими мамами.

Ми підготували простий перелік справ, які треба зробити в перші місяці після народження дитини

Я...


*Czeizel A.E. Primary prevention of neural-tube defects and some other major congenital abnormalities: recommendations for the appropriate use of folic acid during pregnancy. Paediatr Drugs. 2000 Nov-Dec;2(6):437-49.

1. Czeizel AE, Dudas I. Prevention of the first occurrence of neural-tube defects by Periconceptional vitamin supplementation. New Eng J med 1992:327: 1832-5.
2. Czeizel AE, Dudas I, Fritz G, Tecsoi A, Hanck A, Kunovits G. The effect of periconceptional multivitamin supplementation on vertigo, nausea and vomiting in the first trimester of pregnancy. Archieves of Gynecology and Obstetrics 1992;251;181 – 185.
3. A.E. Czeizel, E.H. Puhó, Z. Langmar, N. Ács, F. Bánhidy. Possible association of folic acid supplementation during pregnancy with reduction of preterm birth: a population-based study. European Journal of Obstetrics & Gynecology 2, February 2010, Pages 135–140.

Якщо Ви бажаєте повідомити про небажане явище або скаргу на якість продукції, що виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь ласка передайте інформацію своєму лікарю, в Регуляторний Орган.

Також можна надіслати повідомлення на електронну адресу PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії «Байєр» за телефоном 0 44 220 33 00.

Київ 04071 вул. Верхній Вал, 4-б +38-044-220-33-00 +38-044-220-33-01