Молода мама

Новий спосіб життя в перші місяці материнства

Жинка з дитиною

У Вас з’явиться дуже багато незвичних побутових справ, які буде важко переробити протягом дня. Кілька порад, як правильно оптимізувати час, щоб приділяти малюкові більше уваги.

З народженням дитини Ваш світ перевертається догори дригом.
Декілька порад, як налагодити свій побут, щоб мати змогу насолодитися дорогоцінними першими місяцями життя малюка.

1. Дотримуйтеся збалансованого раціону харчування.

Пам’ятайте, що організм мами-годувальниці забезпечує в першу чергу потреби маляти. Якщо в раціоні матері не вистачає для малюка яких-небудь мікроелементів, то компенсуватися вони будуть за рахунок ресурсів материнського організму. Навіть при великому бажанні задовольнити підвищені потреби (до 188%3) організму в вітамінах та мінералах в період лактації тільки завдяки їжі, відверто кажучи, важко. Саме тому радимо продовжувати прийом Елевіт® Пронаталь .

Спробуйте й Ви подрімати, коли спить Ваш малюк

quote

2. Відпочивайте!

Бути мамою – нелегка праця. Не забувайте відпочивати і дбати про власне здоров’я. Намагайтеся подрімати, коли спить Ваш малюк, прибирання та прасування можуть почекати. Виділяйте час на релаксацію, їжте просту та здорову їжу, не треба витрачати багато часу на готування обіду з трьох страв. Попросіть чоловіка допомагати Вам з дитиною, це допоможе їм зблизитися.
Не забувайте про родичів та друзів, їм також буде корисно приділити увагу малюку, а Ви тим часом трохи перепочинете.

3. Не піддавайтеся депресії!

Комбінація підвищеного рівня гормонів та дефіцит сну можуть викликати підвищену дратівливість та депресію. Не дайте гормонам перемогти Вас! Порадуйте себе чимось, поки Ваш чоловік вживається в роль татка, допомагаючи доглядати малюка.
Якщо дратівливість та депресія не пройдуть за перші 2 тижні після пологів , обов’язково зверніться до свого лікаря.

4. Займайтеся спортом

Приділяйте 30 хв щодня легким фізичним вправам. Це допоможе Вам відволіктися, підніме настрій, додасть енергії та швидко поверне звичну форму.
Це можуть бути: швидка ходьба, плавання, йога, пілатес, тощо.
Почніть із помірної інтенсивності і поступово збільшуйте навантаження. Не забувайте про вправи для зміцнення м’язів малого тазу та живота

Image

 5. Більше гуляйте на свіжому повітрі.

Сподіваємося, що Ви вже придбали коляску для малюка і зможете щодня ходити на прогулянки. Крім того, на дитячих майданчиках чи парках можна завести багато цікавих знайомств з іншими молодими мамами.

Ми підготували простий перелік справ, які треба зробити в перші місяці після народження дитини

3. National Health and Medical Research Council. Nutrient Reference Values for Australia and New Zealand Including Recommended Dietary Intakes, 2006.

5. Melbourne: Therapeutic Guidelines Limited; 2011.